Czym się zajmujemy?

Family

Gabinet Terapii i Rozwoju powstał w roku 2014r. Swoją działalność opiera na trzech podstawowych filarach; terapia, edukacja i szkolenia. Każdy z nich jest adresowany zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Terapia

Jest filarem, który odnosi się do psychoterapii rodzin, terapii par, psychoterapii indywidualnej i każdej innej formy wsparcia, konkretnie dostosowanej do rodziny, osoby, pary, również poprzez współpracę i konsultacje ze specjalistami (np. seksuolog, terapeuta uzależnień, psychiatra, kurator sądowy, przedstawiciel fundacji). Organizujemy także tematyczne grupy wsparcia. Terapia może być prowadzona w sposób mobilny, co oznacza, że terapeuta może prowadzić terapię w miejscu zamieszkania rodziny, a także online oraz w gabinecie. Zawsze przy pełnej dbałości o zachowanie standardów prowadzonej sesji.

Edukacja

Edukacja to ten obszar, w którym prowadzimy wykłady, pogadanki adresowane do rodziców, rodzin, wszystkich zainteresowanych oraz dzieci i młodzieży. Zajęcia są prowadzone przy zostawaniu wielu kreatywnych i twórczych form wyrazu i różnorodnych technik. Zapraszamy gości, którzy są autorytetem z danej dziedziny, a programy spotkań są opracowywane w odpowiedzi na Państwa potrzeby, przy wykorzystaniu nowoczesnych metod pracy i narzędzi edukacyjnych.

Szkolenia

Szkolenia w Gabinecie Terapii i Rozwoju są prowadzone przez doświadczonych praktyków mających w swoim dorobku także osiągnięcia akademickie. Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zależności od potrzeb, a także na zlecenia instytucji i firm. Dobierając tematy szkoleń i warsztatów uwzględniamy najnowsze osiągnięcia naukowe oraz podejmujemy tematy ważne i aktualne.

Tematyczne wyjazdy weekendowe

Tematyczne wyjazdy weekendowe są dedykowane dla rodzin, par, i narzeczonych. Miejsca pobytu dobieramy bardzo starannie, aby były przyjazne i komfortowa zarówno dla uczestników, jak i organizatorów. Wybieramy urokliwe i przyjazne miejsca i skupiamy się na dobrych standardach lokalowych (hotelowych), infrastrukturze i wyżywieniu. Dlatego najczęściej jest to pensjonat bądź agroturystyka.

Masz pytania? Skontaktuj się!